Торгово-виробнича компанія    
  Наша якість вища за наші ціни. А наші ціни - для Вас.  
  Торгово-виробнича компанія
  Торгово-виробнича компанія
Головна  
19.08.2019

МЗС допомагатиме експортерам просувати м’ясо-молочну продукцію на зовнішні ринки


Міністерство закордонних справ України і компанії - експортери м’ясо-молочної продукції підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці в рамках Ради експортерів при МЗС для просування української продукції на зовнішні ринки.

Як передає кореспондент УНІАН, цей меморандум підписали сьогодні міністр закордонних справ Костянтин ГРИЩЕНКО і керівники 17 підприємств м’ясо-молочної галузі.

«Це (меморандум – УНІАН) головним чином інструмент нашого постійного діалогу і створення інструментарію для того, щоб конкретні окремі побажання серед наших партнерів серед експортерів враховувалися й нашими департаментами тут у міністерстві, а також нашими посольствами, й нашими генеральними консульствами», - сказав К.ГРИЩЕНКО.

Меморандум, зокрема, передбачає координацію зусиль, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку експортного потенціалу України, зокрема, вдосконалення механізму виходу й посилення присутності українських виробників на зовнішніх ринках.

Меморандум передбачає створення в рамках ради експортерів постійно діючої робочої групи за участю представників МЗС України і українських експортерів м’ясо-молочної продукції.

http://economics.unian.net

 
< Попередня   Наступна >
Реалізація картоплі
Новини компанії
Ринкові новини
Що читають
Погода на завтра

Днiпропетровськ

  20 сер 2019 (день, 15:00):
  Температура: 28..30°C
  Атм. тиск: 759..761 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 2..4 м/с
  Вiдн. вол.: 38..40%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования