Торгово-виробнича компанія    
  Наша якість вища за наші ціни. А наші ціни - для Вас.  
  Торгово-виробнича компанія
  Торгово-виробнича компанія
Головна  
21.10.2020

Китайська груша

Китайська груша – це вид груші. Існують десятки сортів китайської груші. Але китайська груша будь-якого сорту має прекрасний солодкий смак. Крім того китайська груша має білосніжну м'якоть і неперевершену соковитість. Китайська груша росте в своїй батьківщині – Китаї. Китайська груша – один з продовольчих товарів республіки, які експортуються. У США і Росію потрапляє китайська груша сорту Йа. 2 роки тому китайська груша була заборонена до ввезення на територію США. На шкірці груші були виявлені бактерії, яких немає в Америці. Крім того разом з дерев'яними ящиками в країну було завезено величезну кількість деревних паразитів.

китайска груша

Тепер ці проблеми улагоджені, і китайська груша вільно продається на території США. Китай на вимогу санітарних служб Америки ввозить китайську грушу тільки в пластмасових ящиках. І перш ніж пройти митну межу обробляється спеціальним складом, що вбиває бактерій. З подивом відзначимо, що китайська груша поставляється до Росії як і раніше в дерев'яних ящиках. І нічим не обробляється. Звичайно, китайська груша безпечна для споживачів. Але російські ліси в небезпеці. Шкідники цілком можуть потрапити в російський ліс і завдати природі значного збитку.

Лідером світового експорту груш є  Аргентина. Її частка в постачаннях груш на світовий ринок дорівнювала 18%. Частка Китаю — 17%. Серед лідерів — Бельгія — 13%, Голландія — 12%, США — 10%, ПАР — 8%, Чілі — 7%. США залишаються нетто-експортери груш. У 2004/2005 рр. на експорт було відправлено 148 тис. тонн на суму $108 млн. Найцікавіше полягає в тому, що половина експорту груш призначається для Мексики, 25% — для Канади. Серед покупців — Бразилія, а також Росія і Україна. Сама китайська груша чудовий продукт, ціна якого на російському ринку цілком прийнятна.

Китайська груша володіє прекрасними смаковими якостями і містить величезну кількість вітамінів. Китайська груша використовується в харчовій промисловості для приготування десертів. Китайська груша набагато випереджає по купівельному показнику груші з Європи. Крім того, зовнішній вигляд у цього фрукта відмінний і викликає довіру у покупців. Китайська груша, нажаль, має один дуже великий недолік. Вона практично не пристосована до тривалого зберігання. Китайська груша вже через тиждень після збору починає чорніти та псуватися. Не варто купувати китайську грушу, якщо вона знижена в ціні через лежалість. Таке придбання небезпечне для вашого здоров'я.

 
< Попередня   Наступна >
Реалізація картоплі
Новини компанії
Ринкові новини
Що читають
Погода на завтра

Днiпропетровськ

  21 жов 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 10..12°C
  Атм. тиск: 761..763 мм/р.с
  Вiтер: пiвд 4..6 м/с
  Вiдн. вол.: 63..65%
  малохмарно без опадів

Яндекс цитирования