Торгово-виробнича компанія    
  Наша якість вища за наші ціни. А наші ціни - для Вас.  
  Торгово-виробнича компанія
  Торгово-виробнича компанія
Головна  
03.03.2021

Овочі та фрукти проти раку

Дослідження Female Healthy Meal and Residing показали, що, в жінки які проходілі лікування на рак молочної залози, при вживанні в дієті включали не менше п'яти видів фруктів і овочів щодня, нарівні з фізичною активністю, зменшують смертність майже на 50 відсотків.

Дослідження показали, що вживання фруктово-овочевої дієти змінюють гормони, що впливають на розвиток ракових захворювань. Так само при дослідженні, в якому прийняли 291 учасника, показали, що знежирені, білкові дієти покращують виживання раки, а скорочення вживання дієтичного жиру скорочує ризик повторного захворювання раку на 24 відсотки.

Проведені дослідження різними групами учених показують, що люди, що з'їдають багато фруктів і овочів, можуть понизити ризик серцево-судинних захворювань і деяких видів ракиу. У США причиною кожної четвертої смерті є ракові захворювання, в середньому 500 тис. щорік. У 2001 році очікувалося близько 1268 тис. випадків захворювання раком. За оцінкою Національного інституту охорони здоров'я в 2001 р. загальна сума витрат, пов'язаних з цією хворобою, склала 180,2 млрд доларів.

Дієтологи радять з'їдати щодня близько 5-ти порцій овочів і фруктів. Відносно овочів є такі правила: порцією вважається близько 100 гр овочів: замороженого або консервованого горошка, відвареній моркві або тушкованою брокколі. Наприклад, можна узяти за звичку пити за сніданком фруктовий сік, не менше одного стакана. Другий сніданок буде у вигляді пакетика кураги, яка замінить звичний шоколадний батончик або сухарі. У обід потрібно з'їдати овочевий салат разом з основними блюдами, а на десерт можна узяти жменю полуниці, половинку яблука або персика.

Важливість дієтетічеських чинників в етіології більшості ракових захворювань визнається всіма експертами, що неодноразово наголошувалося в доповідях за результатами різних досліджень, у тому числі що проводяться Інститутом по дослідженню раку в 1997 р. Вживання фруктів і овочів є одним з аспектів, що найретельніше вивчаються, мають відношення до ризику виникнення раку.

 
< Попередня   Наступна >
Реалізація картоплі
Новини компанії
Ринкові новини
Що читають
Погода на завтра

Днiпропетровськ

  03 бер 2021 (вечiр, 20:00):
  Температура: -1..1°C
  Атм. тиск: 763..765 мм/р.с
  Вiтер: зах 2..4 м/с
  Вiдн. вол.: 79..81%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования