Торгово-виробнича компанія    
  Наша якість вища за наші ціни. А наші ціни - для Вас.  
  Торгово-виробнича компанія
  Торгово-виробнича компанія
Головна  
03.03.2021

Як зберігати яблука та груші

Насамперед важливо дотримувати акуратність при збиранні врожаю. Плоди потрібно знімати руками. Але у жодному випадку не обтрушуйте їх з дерева, оскільки биті плоди не зберігаються. Знімати їх починають в суху прохолодну погоду, при настанні знімної зрілості. Фрукти знімаються разом з плодоніжкою і обережно опускають в корзини-столбушки, обшиті усередині мішковиною, або плодозбиральні сумки з дном, що відкриваеться. Потім плоди сортують, видаляють фрукти з побиттям, натисками, градобоїнамі, проколами шкірки. Для тривалого зберігання непридатні плоди, пошкоджені плодожеркою, довгоносиком, щитівкою.

На дно ящика вистилають стружку шаром 1—2 сантиметри. Усередині ящика укладають папір у вигляді конверта так, щоб вільними кінцями можна було укрити яблука зверху, та між рядами роблять прошарок із паперу. Різні сорти фруктів вимагають різної упаковки. Антонівка при щільній упаковці швидко вражається засмагою, тому її краще розміщувати в ящиках вільніше. Пепін шафранова, навпаки, краще зберігається при щільній упаковці.

При відборі, сортуванню та упаковці необхідно стежити за тим, щоб восковий наліт на яблуках не був пошкоджений. Сортування та упаковка виконується в тіні, не залишаючи довго плоди на сонці. Потім їх без зволікання переносять в підвал, де температура значно нижча, ніж в саду. Чим швидше закладають плоди в пристосоване сховище, тим довше та краще вони зберігаються. Для зберігання яблук необхідно підтримувати температуру, близьку до нуля, для груш — від нуля до 1 градуса тепла. При такій температурі яблука та груші найменше вражаються мікроорганізмами, краще зберігають смак, аромат. вигляд. На початку зберігання щодня протягом декількох годин бажано провітрювати приміщення . Температура при цьому повинна бути не нижче 0°.

Після того, як в приміщенні встановлюється необхідна температура, провітрюють рідше — один раз в 1—1,5 місяця. Врахуйте: при збільшенні температури на 1—2 градуси різко міняється якість продукції. Якщо температура знизиться на 1—2 градуси, деякі сорти підмерзають. Останнім часом все ширше застосовується новий спосіб зберігання яблук в так званому ізольованому газовому середовищі — в плівковій упаковці.

Вона дозволяє подовжити терміни зберігання плодів, зменшити в 1,5 — 2 рази втрати від різних захворювань і більш повно зберегти товарні якості продукту. Для упаковки 25—30 кілограм яблук зручніше користуватися поліетиленовими мішками-вкладиками розміром 1 100х1.100 міліметрів. В ящику спочатку розташовують паперову прокладку, а потім вже поліетиленовий мішок-вклдку, який заповнюється плодами. Заповнивши ящик, відкритий верхній кінець мішка-вкладки необхідно щільно притиснути до яблук, щоб максимально видалити повітря і потім вже горловину мішка ретельно закрутити ізоляційною стрічкою. Під час зберігання необхідний постійний контроль за якістю фруктів.

 
< Попередня
Реалізація картоплі
Новини компанії
Ринкові новини
Що читають
Погода на завтра

Днiпропетровськ

  04 бер 2021 (день, 14:00):
  Температура: 9..11°C
  Атм. тиск: 754..756 мм/р.с
  Вiтер: пд-з 8..10 м/с
  Вiдн. вол.: 59..61%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования