Торгово-виробнича компанія    
  Наша якість вища за наші ціни. А наші ціни - для Вас.  
  Торгово-виробнича компанія
  Торгово-виробнича компанія
Головна  
21.10.2020

Вітаміни в овочах і фруктах

Компанія ПП "Агро-ФТ" продає овочі та фрукти, які зберігають багато вітамінів. Здоровий організм потребує вітамінів. Органічні речовини знаходяться лише в рослинах і тваринах, більшість вітамінів не можуть бути вироблене людським організмом. Тому вітаміни потрапляють в організм в процесі живлення людини. Фрукти та овочі є кращими джерелами вітамінів. Нижче приведений список різних типів вітамінів і їх властивостей для здоров'я.


Вітамін А

Вітамін А покращує зір, і сприяє зростанню кісток і розвитку зубів. Він також допомагає підтримувати шкіру та волосся в здоровому стані. Ми також потребуємо вітаміну А для відтворення клітки та певних гормонів. Дослідження також підтвердили, що вітамін А це - ефективний профілактичний засіб проти кору.

Джерела вітаміну А у фруктах: абрикоса, авокадо, ожина, диня, ківі, манго, апельсини, персики, кавун.

Джерела вітаміну А в овочах: спаржа, брокколі, морква , капуста , горох, помідори,гарбуз, шпинат, часник .


Вітамін B1 (Тіамін)

Вітамін B регулює обмін амінокислот і вуглеводів. Так само він необхідний для здорового функціонування серця, нервової системи та м'язів.

Джерела вітаміну В1 у фруктах: кавун, авокадо.

Джерела вітаміну В1 в овочах: горох, буряк .


Вітамін B2 (Рибофлавін)

Як вітамін B1, B2 також регулює обмін білків, жирів і вуглеводів. Він допомагає утворенню червоної кров'яної клітки та важливий для зростання організму.

Джерела вітаміну В2 у фруктах: ківі, авокадо.


Вітамін B3 (Niacin)

Цей специфічний вітамін регулює обмін амінокислот і вуглеводів, і сприяє в налагодженні здорової травної системи.

Джерела вітаміну В3 у фруктах: банани, диня, ківі, персики, кавун.

Джерела вітаміну В3 в овочах: артишок, спаржа, помідори, авокадо, капуста брокколі, морква , зелений перець, капуста, гриби, горох, картопля .


Вітамін B5 (Пантотенічсека Кислота)

Вітамін B5 допомагає організму виробляти холестерин, він так само допомагає у виробництві певних гормонів. Ми також потребуємо вітаміну В5 для ефективного метаболізму їжі.

Джерела вітаміну В5 у фруктах: банани, авокадо, апельсини.

Джерела вітаміну В5 в овочах: артишок, капуста брокколі, морква , цвітна капуста , гриби.


Вітамін B6 (Pryidoxina)

Цей специфічний вітамін допомагає нашому організму виробляти антитіла в наших імунних системах, так само він допомагає у виробництві червоної кров'яної клітки.

Джерела вітаміну В6 у фруктах: банани, авокадо, кавун.

Джерела вітаміну В6 в овочах:морква , горох, картопля .


Вітамін B9 (Фолат / Фолієвая Кислота)

Фолат(Вітамін В9) допомагає нашому організму виробляти червоні кров'яні клітки та сприяє розвитку розумових здібностей. Цей вітамін є істотним компонентом у формуванні та створенні ДНК. Цей специфічний вітамін особливо важливий для жінок, які хочуть завагітніти та для вагітних (особливо на ранніх термінах вагітності). Фолієвая кислота скорочує ризик нервових дефектів труби в ембріонах, і сприяє здоровому зростанню клітки.

Джерела вітаміну В9 у фруктах: банани, ожина, диня, ківі, авокадо, апельсини, суниця, груша .

Джерела вітаміну В9 в овочах: артишок, помідори, спаржа, капуста брокколі, морква, зелений перець, капуста , цибуля , горох.


Вітамін C

Вітамін C діє як антиокислювач і допомагає захищати клітки тіла від потенційно руйнівних ефектів вільних радикалів, які можуть внести свій вклад до розвитку рака та серцево-судинної хвороби. Він також допомагає виробляти колаген, який є важливим для підтримки здорової структури шкіри та кісток. Вітамін С покращує засвоєння заліза в травному тракті.

Джерела вітаміну С у фруктах:яблука ,  банани, ожина, диня, виноград, ківі, авокадо, лимон, апельсин, персик, суниця, помело , кавун.

Джерела вітаміну С в овочах: артишок, помідор, буряк , спаржа, капуста брокколі, морква, цвітна капуста, огірок, зелений перець, капуста, гриби, цибуля ріпчата , горох, картопля , шпинат.


Вітамін D

Вітамін D допомагає нашому організму засвоювати магній та кальцій, останній, особливо істотний для міцних зубів і кісток.

Джерела вітаміну D в овочах: гриби.


Вітамін Е

Як вітамін C, вітамін Е захищає клітки від пошкодження, уповільнюючи окислення ліпідів і формування вільних радикалів. Він також важливий для формування червоних кров'яних кліток, ефективний при уповільненні старіння шкіри. Вітамін E сприяє засвоєнню вітаміну А.

Джерела вітаміну Е у фруктах:яблуко , банани, ожина, ківі.

Вітамін K

Вітамін K допомагає організму створювати безліч різних білків, включаючи той, який допомагає згортанню крові, та білки які сприяють зміцненню кісток. Вітамін К також допомагає регулювати рівень кальцію в крові.

Джерела вітаміну К в овочах: спаржа, часник , капуста брокколі, капуста, шпинат.

 
Наступна >
Реалізація картоплі
Новини компанії
Ринкові новини
Що читають
Погода на завтра

Днiпропетровськ

  21 жов 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 10..12°C
  Атм. тиск: 761..763 мм/р.с
  Вiтер: пiвд 4..6 м/с
  Вiдн. вол.: 63..65%
  малохмарно без опадів

Яндекс цитирования