Торгово-виробнича компанія    
  Наша якість вища за наші ціни. А наші ціни - для Вас.  
  Торгово-виробнича компанія
  Торгово-виробнича компанія
Головна  
21.10.2020

Користь ріпчастої цибулі

цибуляУчені встановили, що цибуля здатна "очищати" клітини головного мозку та затримувати процес їх старіння. Він містить виключно активні сірчані з'єднання, які легко засвоюються організмом. Потрапляючи в кров, вони надають найпозитивнішу дію на ряд ключових зон головного мозку.

Речовини, що виділяються з цибулі, активізують і омолоджують клітки, що відповідають за пам'ять і емоції. Споживання цибулі веде до зниження захворюваності раком грудей. Сьогодні на перше місце серед цибульних скарбів виходить кверцетин - могутній протираковий елемент. Якщо з дефіцитом заліза ми ще якось уміємо справлятися, то рак залишається бичем людства. Тому учені покладають великі надії на профілактику.

Хоча смак і запах не найсильніша сторона цибульного сімейства та ріпчаста цибуля не належить до улюблених овочів, його корисні властивості дадуть фору будь-якому екзотичному фрукту. Цибулина багата ефірними маслами, містить вітаміни С і В, мінеральні речовини залізо, калій, кальцій, магній, марганець, фтор, фосфор, сірку. Сік ріпчастої цибулі - це природний антибіотик, який оберігає від простуд.

Все та ж цибуля активує обмін речовин, сприяє кровотворенню та очищенню крові, стимулює процеси травлення, виводить з організму зайву рідину. Ріпчаста цибуля володіє і косметичними властивостями: маска з нього покращує зростання волосся, робить м'якшою шкіру та має очищаючу дію. Насправді все це вітамінне багатство цибулина приберігає для себе, щоб дати силу новим паросткам навесні, аналогічно тюльпанам і нарцисам, до сімейства яких вона належить.

За цибулині сльози відповідальні ефірні масла, які вивільняються тільки при різанні цибулини. Існує безліч способів уникнути цього, починаючи від маски нирця та закінчуючи триманням сірника в зубах. Кухарі радять тому, хто ріже ріпчасту цибулю не зачіпати його серцевину, можна також розрізати цибулину під водою. Для підвищення імунітету зимою рекомендується вживати по половинці ріпчастої цибулі в день. При термічній обробці корисні властивості цибулі частково втрачаються, та зате смак м'який.

У багатьох країнах цибулю вважали священним і знали, що він здатний збільшувати відвагу та силу. Застосовується цибуля і в косметології, оскільки укріплює волосся, покращує кровопостачання шкіри, лікує угрі, а також екзему та фурункули. При алергічних дерматитах, екземі випробувані в народі та широко застосовуються цибульні ванни. Якщо ви вживаєте цибулю, особливо в холодну пору року, вам будуть не страшні ніякі хвороби.

 
< Попередня   Наступна >
Реалізація картоплі
Новини компанії
Ринкові новини
Що читають
Погода на завтра

Днiпропетровськ

  21 жов 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 10..12°C
  Атм. тиск: 761..763 мм/р.с
  Вiтер: пiвд 4..6 м/с
  Вiдн. вол.: 63..65%
  малохмарно без опадів

Яндекс цитирования